KONST / Litografier / Färglitografier 14544168
nr 1454 4168
Harry Moberg
(1927-2018), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 89/110, Lindans & landskap. Färglitografi, bildmått: 28x20, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Harry Moberg, svensk bildkonstnär född 1927, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:49:15
100 kr
150 kr